1. Yola Geldik 2016 izle

  Yola Geldik 2016 izle

  720P

  İki kafadan Kutay ve Yusuf içlerinde hevese yenilerek çalıştıkları benzinlikte biriken parayı bir diskoya giderek harcarlar. Tekrardan parayı yerine koyma imkanları yoktur ve ertesi gün benzinlik sahibi kasada açık para olduğunu anlayarak hemen onları işten kovar. Onlar ise işte kovulurken benzin istasyonuna ait aracıda alıp kaçarlar. Bu dakikadan sonra ise başlarına her an her şey gelebilir. Tesadüfen karşılaşıp tanıştıkları Osman isminde ki adam ile onlar komedi dolu bir maceraya atıldıklarının farkında bile değildirler.
  7.6
  ( Toplamda oy verildi. )

      4.9   65.785

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    cıvı 16 Eylül 2016 15:39:24

  izlediğim en dandik 5 filmden biridir izlemeyin izlettirmeyin

 2. avatar
    cıvı 16 Eylül 2016 15:39:24

  hayatımda izlediğim en dandik 5 filmden biridir

 3. avatar
    Ferhat 16 Eylül 2016 15:39:24

  Benimde hayatımda gördüğüm en dandik kişisin :)))))

 4. avatar
    talih 16 Eylül 2016 15:39:24

  fena degildi hani

 5. avatar
    irfan tekin 16 Eylül 2016 15:39:24

  bende pompaçıyım ama filimdeki para çalma meselesi pompaçı olarak gösderilmiş hangi çagda yaşıyor senaris bilmem pompalar epdk mühürlü tse onaylı devlet pompası dijital çagda yaşıyoruz filimde marketçi muasebe tankerçi hırsız olsa anlarım pompaçı bir kuruş çalamaz çünkü key sistemiyle çalışıyor satıgı hesabına işleniyor en fazla fiş yazar fiş almayan müşderi fişini başka müşderiye keser gider gösdersin diye komisyon alır o kadar birde pompalar manüel çalışma ihdimali var onun için turpakdan yardım almak lazım yani eskidendi çalma çıpma pompaçı olarak şimdi muasebe tankerçi market kasiyeri çalar patrondan pompaçıyı direk hırsız olarak gösderilmiş yanlış hatanızı telafi edin derim pompaçı çamiyasından özür dilesin senaris

Bağlan Film izle sitemizden dilediğiniz filmi full hd kalitede tek part olarak Türkçe dublaj ve Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz.
Sitemap | Film izle | Film seyret | Sinema izle | Yetişkin Filmleri | Yerli film | film izle

Telif hak sahipleri yayınlanmasını istemedikleri film için ( ajansroth[at]mail.ru ) mail atmaları durumunda aynı gün yayından kaldırılacaktır.

En güncel filmleri bulabileceğiniz Bağlan Film izle sitemizde binlerce film içerisinden tarzınıza uygun HD Kalitede ki filmi izlemek için kategorilerimizden faydalanabilirsiniz.