1. Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu 2017 Tek Part

  Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu 2017 Tek Part

  720P Türkçe Dublaj

  Yüksek bütçeli filmler listesinde yerini almış olan Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu filminde bin gezegenden toplanıp Alpha şehrine gelen ırklar birbirleri ile sorunsuz bir şekilde geçinmekte ve ırk farklılığına rağmen huzurlu bir şekilde yaşamaktadırlar. Onların bu denli sorunsuz yaşamaları ilk başta garip gelsede hepsinin de anlayışlı olması ve kendi bilgi birikimlerini birbirleri ile hiç çekinmeden paylaşıyor olmaları onların iyi şekilde geçinmelerinin en büyük sebebidir. Bir süre geçtikten sonra şehirdeki huzur yavaş yavaş bozulmaya başlar. Sebebi ise büyük bir tehditle karşı karşıya kalmalarıdır. onların bu huzurlu ortamı bozmadan ilerletebilmesi için el birliği ile kendilerine gelen bu tehditi savurmaları gerekmektedir.
  7.4
  ( Toplamda oy verildi. )

      6.7   3.188

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Bağlan Film izle sitemizden dilediğiniz filmi full hd kalitede tek part olarak Türkçe dublaj ve Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz.
Sitemap | Film izle | Film seyret | Sinema izle | Yetişkin Filmleri | Yerli film | film izle

Telif hak sahipleri yayınlanmasını istemedikleri film için ( ajansroth[at]mail.ru ) mail atmaları durumunda aynı gün yayından kaldırılacaktır.

En güncel filmleri bulabileceğiniz Bağlan Film izle sitemizde binlerce film içerisinden tarzınıza uygun HD Kalitede ki filmi izlemek için kategorilerimizden faydalanabilirsiniz.