Fragmanlar
Dipdip: Bir Okyanus Macerası Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Dipdip: Bir Okyanus Macerası Türkçe Dublaj izle Fragmanlar 
Fragman
Çok yakında Türkiye sinemalarında gösterime girecek olan Dipdip: Bir Okyanus Macerası Türkçe dublaj izle animasyon filmin de dünya zamanla suların yoğunluğa maruz kalmış ve dünya üzerinde yaşayan tüm insanlar birer birer dünyayı terketmiştir. Artık eski dünyadan eser yoktur çünkü her yer okyanusa dönüşmüştür. Bu yaşam koşullarında ise yaşayabilen kesim sadece deniz altı canlılarıdır. Bunlardan biride meraklı ahtapot DipDip. O kendisine söylenen tüm uyarılara aldırış etmeden yaşadığı yerden daha uzaklara gitmektedir. Balık arkadaşları ile birlikte su altında gezintiye çıkan DipDip kendisine yapılan bu uyarıları dinlemediği için hem kendi başına iş açacak hemde kendisini uyaran ailesini zor duruma düşürecektir. Dipdip: Bir Okyanus Macerası filmi çok yakında gösterime girecek. Merakla beklenen animasyon filmini vizyondan hemen sonra 720p veya 1080p kalitesinde sitemizden izleyeceksiniz.
 • 2017
 • ABD
 • 720P
 • 25
 • 0
Ay’da İlk İnsan Türkçe Dublaj HD izle 2018
Tüm Bilgiler
Ay’da İlk İnsan Türkçe Dublaj HD izle 2018 Fragmanlar 
Fragman
Damien Chazelle yönetmenliğinde kısa bir süre sonra Türkiye sinemalarıyla ve tüm dünya sinemalarıyla izleyiciler ile buluşacak olan Ay'da ilk insan filmi daha vizyona girmeden herkesi büyük beklenti içine soktu Ay'da İlk İnsan filminin konusunda ise adını efsane astronotlar arasına yazdırmış olan Neil Armstrong’un hayatından kesitlerin olduğu harika bir uzay filmi. Film 1960'lardaki dönemde geçen olayları anlatıyor. Ay'da İlk İnsan 2018 yapımlı filmin başrol kahramanları ise şu şekilde ; J.D. Evermore,Brady Smith,Brian d'Arcy James,Cory Michael Smith,Lukas Haas,Jason Clarke,Pablo Schreiber,Jon Bernthal,Claire Foy,Corey Stoll,Kyle Chandler,Ryan Gosling,Anna Chazelle . Bizlerde sizler gibi filmi sabırsızlıkla bekliyoruz. Film geldiğinde hemen sitemizde ister Türkçe alt yazılı isterseniz de Ay'da İlk İnsan filmini Türkçe dublaj izleyebileceksiniz.
 • 2018
 • 720P
 • 104
 • 0
Kaptan Dandun Filmini izle 2018
Tüm Bilgiler
Kaptan Dandun Filmini izle 2018 Fragmanlar 
Fragman
Türkiye sinemalarında bir kaç gün önce vizyona giren ve tüm Türkiye'de yetişkinler ve çocuklar için beğeni ile karşılanan animasyon filmi Kaptan Dandun Almanya yapımlıdır. Kaptan Dandun filmin de Kaptan Dandun, Mikey ve diğer arkadaşlarınıda yanına alarak denizlerde korsanlık yaparlar. Ancak onlar bu açık denizlerde korsanlık yaparken onları yakalamak isteyen Askeri mürettebatta onların her daim arkasından gelmektedir. Kaptan Dandun Türkçe dublaj izleyeceğiniz film de Kaptan Dandun'ın ekibi düşmanlara karşı yenik düşer. Bunun haberini alan Kaptan Dandun hemen harekete geçerek dostlarını kurtarmaya çalışacaktır.
 • 2018
 • 720P
 • IMDb 9.0
 • 64
 • 0
Eski Köye Yeni Adet Sansürsüz Filmi izle 2018
Tüm Bilgiler
Eski Köye Yeni Adet Sansürsüz Filmi izle 2018 Fragmanlar 
Fragman
Muhteşem komedyen isimlerin yer aldığı Eski Köye Yeni Adet kadrosunda Ali Rıza Kubilay,Derya Karadaş,Muhammed Cangören,Güner Özkul,Osman Akça,Ali Rıza Tanyeli,Nail Kırmızıgül,Füsun Demirel,Haki Biçici,Bülent Emrah Parlak,Burcu Gönder,Asiye Dinçsoy,Meltem Yılmazkaya,Gürsu Gür,Gülhan Tekin,Nursel Köse isimler var. Bir çoğu BKM'nin bünyesinden çıkmış olan komedyenlerle yaz sezonu yine sizleri güldürmeye geliyor. Eski Köye Yeni Adet sansürsüz izleyeceğiniz film Türkiye'nin 1990 yılında yaşanan bir olayını anlatıyor. O yıllarda doğuda yer alan bir köyde sağlık bakanlığı aldığı karar ile köyde 3 çocuğu bulunan kadınlara daha fazla çocuk yapmamaları için spiral takarak önlem almaya çalışırlar. Sağlık bakanlığı görevlileri herhangi bir olaya karşın Jandarma ile birlikte gelmiştir. Köylüler ise doğal olarak daha önce spiralin ne işe yaradığına dair en ufak fikirleri yoktur. Herkes spiralin ne olduğunu kendi arasında tartışırken en sonunda bu spiralin bir mikrofon olduğunu düşünürler. kahkaha tufanına az kaldı. Sizde sitemizden Eski Köye Yeni Adet filmini full hd izleyebilirsiniz. Eski Köye Yeni Adet filmini kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Eski Köye Yeni Adet filminin yönetmenliğini daha önce pek tecrübesi olmasa da başarılı işlere imzasını atan kadın yönetmen Gülistan Acet üstleniyor.
 • 2018
 • 720P
 • 153
 • 1
Yaşar Kemal Efsanesi Filmini izle 2018
Tüm Bilgiler
Yaşar Kemal Efsanesi Filmini izle 2018 Fragmanlar 
Fragman
Yaşar Kemal Efsanesi büyük usta Yaşar Kemal'in hayatına odaklanılan başarılı bir belgesel biyografi filmi. Yaşar Kemal Efsanesi filmi Türkiye sinemalarında gelecek hafta vizyona girecek ancak hangi sinemalarda gösterime gireceğine dair henüz net bir bilgi yok. Yaşar Kemal Efsanesi hd izlemek için vizyondan hemen sonra sitemize bekleriz. Yaşar Kemal Efsanesi Full HD 2018 izle
 • 2018
 • 720P
 • 25
 • 0
Dümdüzz Adam
Tüm Bilgiler
Dümdüzz Adam Fragmanlar 
Fragman
Bu hafta Türkiye sinemaların da vizyona giren Dümdüzz Adam filmin de Ferdi uzun zamandır taksi şoförlüğü yapan biridir. Cemşit ismindeki dedesi ile aynı evde yaşamına devam etmektedir. Dedesi yapı olarak yaşlı olmasına rağmen gençlik yıllarında ki yaramazlıklarından hiç bir şey kaybetmemiştir. Sürekli internette sörf yapan dede göçmen bir kadın ile tanışarak onunla yaşına bakmadan evlenmek ister. Hatta Tatyana ismindeki bu kadın ile evlenmek için elindeki tüm mal varlığını satmıştır. Fakat aslında dedeyi genç ve güzel kadın Tatyana dolandırmıştır.
 • 2018
 • 720P
 • IMDb 4.7
 • 84
 • 0
Tatlı Bela 2018
Tüm Bilgiler
Tatlı Bela 2018 Fragmanlar 
Yerli romantik komedi filmi Tatlı Bela Haziran ayının ilk haftasında tüm Türkiye sinema salonlarında vizyona giriyor. Tatlı Bela filminin konusunda çocukluktan itibaren birbirleri ile olan arkadaşlıkları sürekli devam eden üç kafadar büyüdükten sonra da birbirlerinden hiç ayrılmadan arkadaşlıklarını dostluğa taşıyarak aynı evde yaşamlarına devam ederek hayatlarına eğlenceli bir yolculuk çizmişlerdir. Bir gün kaldıkları evin kapısında ağlama sesi duyarlar kapıyı açtıklarında ise kapıdaki ağlayan şeyin terkedilmiş bir bebek olduğunun farkına varırlar. Bebeği gördüklerinde adeta şok yaşayan 3 kafadar hemen bebeği eve alarak bebeği kimin ve neden bunların evinin önüne bıraktığını bulmaya çalışırlar. Bebeğin kime ait olduğu araştırmaya çalışırken de Arda'nın karşısına çıkan Seren isminde ki genç bir kız ile bebek vesilesi ile bir tanışma gerçekleşir. Bolca güleceğiniz ve konusu itibari ile sizlere her dakika keyif verecek yerli romantik komedi filmi Tatlı Bela Cem Sürücü yönetmenliğinde geliyor. Bu güzel Tatlı Bela filminin başrol oyuncuları ise tanıdık kişilerden oluşuyor. Gökhan Keser,Selen Seyven,Serkan Kuru,Yıldırım Öcek,Eda Erol,Eren Pekgöz,Aslı Bankoğlu Tatlı Bela filmin izlemek için sinema slaonlarını ziyaret edebilir ayrıca vizyondan hemen sonra sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Tatlı Bela filmini full hd izlemek için kısa bir süre daha beklemenizi rica ediyoruz.
  • 187
  • 0
  Balkaymak
  Tüm Bilgiler
  Balkaymak Fragmanlar 
  Yine bomba gibi bir film sinemalar da vizyona girdi. Yerli komedi filmi Balkaymak filmin de torunları Badenin eğlenceli hikayesini izleyeceksiniz bir dede ile nine kendileri arasında en iyi bal kaymağı yapmak iin yarışırlar. Onların bu eğlenceli mücadelesi ise kesinlikle izlemeye değer nitelikte. İyi seyirler.
  • IMDb 8.0
  • 252
  • 0
  Hürkuş Göklerdeki Kahraman
  Tüm Bilgiler
  Hürkuş Göklerdeki Kahraman Fragmanlar 
  Şu anda Survivor kadrosunda yer alan ve survivora gitmeden önce filmlerin çekimi tamamlanan Hilmi Cem de bu film de başrol de yer alıyor. Geniş oyuncu kadrosuna sahip olan Hürkuş Göklerdeki Kahraman filmini izlemek için mutlaka sinemaya gitmenizi tavsiye ederiz. Film de Vecihi Hürkuş isminde ki Türkiye için aslında efsane havası lakabını alan önemli bir ismin hayat hikayesini seyredeceksiniz. 1 . dünya savaşı sırasında Hürkuş kendinden emin bir şekilde tüm düşmanlara karşı havada onlarla çarpışarak kalitesini hissettiriyor. Hürkuş Göklerdeki Kahraman full hd izlemek için sitemizi ziyaret edin.
   • 339
   • 0
   Azraille Dans
   Tüm Bilgiler
   Azraille Dans Fragmanlar, Komedi 
   Genelde geçim kaynağı çalışarak kazanmak olmayan Niyazi kendisine ne kolay kazanç kaynağı olarak hırsızlık yapmayı ön görmüştür. annesi ve kardeşi ile birlikte yaşamını sürdüren Niyazi bir gün karşılaştığı Azrail ile hayatının şokunu yaşar. Çünkü karşısına çıkan Azrail onu öldürmeye gelmiştir. Fakat Niyazi bu ya herkesi kandırdığı gibi Azrail'i de kandırarak onunla bir oyun oynamaya karar verir bu oyun sonunda kaybederse canını teslim edecektir. Bu filmin oyuncu kadrosun da ise Sinan Bengier,Yüksel Ünal,Tuğba Özay,Gazi Şeker,Süreyya Kilimci,Gizem Buse Yılmaz,Ali Soner Günüç,Burak Özbaykuş,Gamze İşler,Metin Güler bulunuyor. Azraille dans filmi çok yakında sinema salonlarında olacak.
    • 451
    • 0
    Öğrenci Kafası Soygun
    Tüm Bilgiler
    Öğrenci Kafası Soygun Fragmanlar 
    Türkçe Dublaj
    Yine çok geniş kadrolu yerli yapım bir komedi filmi Öğrenci Kafası Soygun vizyona bomba gibi girdi. Filmin geniş kadrosunun öncelikleri isimlerini sizlerle paylaşalım. Kadroda bir çok tanıdık isim yer alıyor. Rüzgar Erkoçlar,Beril Kayar,Tolgar Özaltındere,İlayda Fidanlık,Merve Akaydın,Ayhan Sonyürek,Mustafa Gültekin,Oben Onur,Emel Çetin,Kaan Deringöl,Asuman Çakır,Kahraman Sivri,Ufuk Kaplan,Faruk Karaçay,Tulga Serim,Nejmi Aykar. Öğrenci Kafası Soygun 2018 ' de en dikkat çeken oyuncu ise Rüzgar Erkoçlar. Öğrenci Kafası Soygun full hd filminin konusuna geçecek olrusak Bir öğrenci evince birlikte yaşayan Toprak, Uğur, Semih ve Cüneyt çok iyi bir arkadaştır. Her biride birbirlerinden farklı duygulara sahiptir. Özellikle Uğur'un utangaçlığı ve çekingenliği kimseyle sevgili olamamasına yol açmıştır. Evde yer alan diğer 3 kişinin de sevgilisi vardır ve onların sevgilileri de aynı binada hatta karşı dairede oturmaktadırlar. 4 erkek arkadaş ve onların 3 sevgilisi birlikte bir proje yapmaya karar verirler. Bu proje ise bir bilim kurgu filmi yapmak istemeleridir. Öğrenci Kafası Soygun filmin de onlar her ne kadar bu projeye çok hevesli olsalar da maliyetini karşılayacak durumları olmadığı için sponsor arayışına girerler fakat onların bu projesine destek olacak kimseyi bulamayınca bu hayalleri de daha başlamadan biter.
    • 720P
    • IMDb 5.0
    • 158
    • 0
    10×10 Filmi 2018
    Tüm Bilgiler
    10×10 Filmi 2018 Fragmanlar, Gerilim / Korku 
    Bugün Türkiye sinemalarında tüm dünya ile aynı anda vizyona giren 10x10 filmin de Lewis karısının hayatını kaybetmesi ile büyük bir şok yaşamaktadır. Karısı özel bir hastahaneye tedavi için gitmiştir fakat orada ölmesi onun için büyük bir yıkımdır. 10x10 gerilim korku türündeki film de karısının ölmesi ona göre şüpheli bir ölüm olarak görmektedir. Hastahane hakkında araştırmalara başlayan Lewis eşini kaybettiği hastahanede ki bu şüpheli ölümün o hastahanede ilk defa olmadığını daha öncede defalarca o hastahanede bu tarz olaylar yaşandığını anlar. Lewis bu durumu öğrendikten sonra bunu kimin ve neden yaptığını bulabilmek için kendi başına çözmeye karar verir ve hastahanenin en kıdemli hemşiresini kaçırarak ondan bu durumu öğrenmeye çalışır. Hemşireyi kaçırdığı yer ise kimsenin onları duyamayacağı ve göremeyeceği bir yerdir. 2018 yılına ait filmin yönetmenliğini Suzi Ewing yapmakta 10x10 filminin başrollerini ise Stacy Hall,Olivia Chenery,Jason Maza,Noel Clarke,Rosie Day,Kelly Reilly,Luke Evans,Suzi Ewing paylaşıyor. 10x10 filmini Türkçe dublaj veya Türkçe alt yazılı izlemek için mutlaka sinema salonlarına gitmenizi tavsiye ederiz. Filmin vizyondan çıkmasından hemen sonra sitemizde full hd izleyebileceğiniz şekilde eklenecektir. İyi seyirler.
    • IMDb 5.0
    • 297
    • 0
    Kral Şakir Oyun Zamanı
    Tüm Bilgiler
    Kral Şakir Oyun Zamanı Animasyon, Fragmanlar 
    Türkçe Dublaj
    2018 yılı özellikle her kategoride yerli yapım filmlerin bolca yer aldığı bir yıl oluyor. Yine yerli bir animasyon filmi Kral Şakir Oyun Zamanı her yaştan izleyiciyi kitlesine ulaşmayı hedefleyen başarılı animasyon filmi. Yarın 11 mayıs 2018 tarihinde Türkiye'de tüm sinema salonlarında gösterime girecek olan Kral Şakir Oyun Zamanı filmin de yeni deneyler yapan üç kafadar laboratuvar da yaşanan ufak bir sıkıntı nedeniyle telefonlara hapsolurlar. Üç kafadar Şakir, Necati ve Remzi'dir. Onlar hapsoldukları telefondan kurtulmalarının tek yolunun o telefon içinde yer alan oyunları hızlıca başarılı bir şekilde oynayıp bitirmenin gerekli olduğunu bilirler. Kral Şakir Oyun Zamanı şimdi telefondaki tüm uygulamalara tek tek girerek bir an evvel başarıya ulaşmak için bir maceraya atılırlar. Animasyon filmi Kral Şakir Oyun Zamanı filmini mutlaka 720p veya 1080p kalitesinde full hd izlemenizi tavsiye ederiz. Çok yakında baglanfilmizle1.com sitemizde de bulabileceğiniz Kral Şakir Oyun Zamanı filmi 2018 yapımlı.
    • 720P
    • IMDb 5.0
    • 2.443
    • 3
    Fındık Veresiye 2018
    Tüm Bilgiler
    Fındık Veresiye 2018 Fragmanlar 
    Türkçe Dublaj
    Küçük bir köyde geçen Karadeniz yöresine ait bir film. Bu köyde birbirlerini çok seven Hacer ve Mehmet evlilik hayali kurmaktadırlar. Fakat onların tek başına evlilik hayali kurmaları aslında pekte önemli değildir çünkü yaşadıkları köyde bazı aile kuralları vardır. Mehmet köyün en fakirlerinden biriyken Hacer ise köyün ağası ve en zengin ailenin tek kız çocuğudur. Bu ilişkiye babası hiç bir zaman onay vermez fakat onlarda birbirlerinden başka kimseyle olmak istemezler. Babasının onay verdiği Cemil ismindeki adam Hacer'in her dakika peşindedir. Tabii Mehmet'i de çok seven Meryem'de onların evlenmemesinden yana olan bir diğer kişidir. Onlar birbirleri ile didişirken tüm bunlar olurken aslında hepsinin de ihmal etmemesi gereken bir şey vardır oda köyde yetişen tek geçim kaynakları olan fındıklardır. Bolca komedinin yer aldığı film tüm Türkiye sinema salonlarında gösterime girmeyecek. Bu filmin yönetmeni ise yabancı Fatema Khawari filmin başrol oyuncuları da pek tanıdık değil Melisa Doğan,Ahmet Hamdi Bacınoğlu,Aslı Bayrak,Batuhan Sarı,Yasin Yapıcı Fındık Veresiye 2018 yılında yapıldı ve vizyondan hemen sonra Fındık Veresiye filmini sitemizden izleyebilirsiniz.
     • 387
     • 0
     Çok yakında vizyona girecek olan filmlerin fragmanlarını izlemek isteyenler için ayırdığımız bu bölüm 2018 ve 2019 yılında gösterimde olacak filmlerin listesini bulup herkesten önce fragmanını izleyebilirsiniz.
     Bağlan Film izle sitemizden dilediğiniz filmi full hd kalitede tek part olarak Türkçe dublaj ve Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz.
     Sitemap | Film izle | Film seyret | Sinema izle | Yetişkin Filmleri | Yerli film | film izle | film izle

     Telif hak sahipleri yayınlanmasını istemedikleri film için ( ajansroth[at]mail.ru ) mail atmaları durumunda aynı gün yayından kaldırılacaktır.

     En güncel filmleri bulabileceğiniz Bağlan Film izle sitemizde binlerce film içerisinden tarzınıza uygun HD Kalitede ki filmi izlemek için kategorilerimizden faydalanabilirsiniz. Her zaman Full HD kalitede sizlerle farklı alternatiflerle tek parça ve tek part olarak filmleri buluşturuyoruz. 10 yıldır var olan baglanbize, bağlan bize sitemiz ile sizleri aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz. Yerli ve yabancı bir çok filmi nette ilk olarak vermeye gayret gösteren bağlan film izle sitesi 720p ve 1080p görüntü kaliteleri ile fark yaratmaya devam ediyor.