1. Çılgın Hırsız 3 Türkçe dublaj izle

  Çılgın Hırsız 3 Türkçe dublaj izle

  720P Multi Dil

  Serinin 3. filmi Çılgın Hırsız 3 yine bomba gibi geliyor. Hem Türkçe dublaj hemde Türkçe altyazılı olarak sizlerle paylaştığımız bu muhteşem animasyon filminin konusunda Gru hareketli ve suç dünyasının içinde gezindiği kötü hayatına artık son vermek ve sorunsuz yeni bir hayat istemektedir. Ancak her ne kadar hareketli hayatını bıraksa da boş boş gezmekte hiç ona göre değildir. Onun yeni hayatı başı boş olarak geçse de tesadüfen bir ikiz kardeşinin olduğunu öğrenmesi ile yeniden moral bulur. Ancak ikiz kardeşi de onun geçmişteki hayatından farksız ve devamlı kötülük yapmaktadır. Gru her ne kadar ikiz kardeşine artık kötülüklerden uzaklaştığını söylese de ikiz kardeşi ona son bir kez daha soygun yapmayı teklif eder. Gru bu teklife pek olumlu bakmasa da bir süre sonra kabul ederek eski hayatına tekrar adım atar.
  8.1
  ( Toplamda oy verildi. )

      6.4   15.064

Background
Yorum Alanı
Bağlan Film izle sitemizden dilediğiniz filmi full hd kalitede tek part olarak Türkçe dublaj ve Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz.
Sitemap | Film izle | Film seyret | Sinema izle | Yetişkin Filmleri | Yerli film | film izle

Telif hak sahipleri yayınlanmasını istemedikleri film için ( ajansroth[at]mail.ru ) mail atmaları durumunda aynı gün yayından kaldırılacaktır.

En güncel filmleri bulabileceğiniz Bağlan Film izle sitemizde binlerce film içerisinden tarzınıza uygun HD Kalitede ki filmi izlemek için kategorilerimizden faydalanabilirsiniz.