İzlemediğiniz Her Film Yeni Filmdir. ! Çalışmayan Filmleri Lütfen Filmin Altında Yer Alan Sorun Bildir Butonundan Bildirin Anında Güncelleyelim.

Yola Geldik 2016 izle

Yola Geldik 2016 izle
PUAN : 7.6
Yola Geldik 2016 izle 7.6 / 10 20 kullanıcı oyu.
İMDb 4.9
Yerli
720P

 64683İZLENME

 3FAVORİ

İki kafadan Kutay ve Yusuf içlerinde hevese yenilerek çalıştıkları benzinlikte biriken parayı bir diskoya giderek harcarlar. Tekrardan parayı yerine koyma imkanları yoktur ve ertesi gün benzinlik sahibi kasada açık para olduğunu anlayarak hemen onları işten kovar. Onlar ise işte kovulurken benzin istasyonuna ait aracıda alıp kaçarlar. Bu dakikadan sonra ise başlarına her an her şey gelebilir. Tesadüfen karşılaşıp tanıştıkları Osman isminde ki adam ile onlar komedi dolu bir maceraya atıldıklarının farkında bile değildirler.
 Orjinal Adı:

Yola Geldik

Detay
  Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Ziyaretçi
cıvı 16 Eylül 2016, Cuma
izlediğim en dandik 5 filmden biridir izlemeyin izlettirmeyin
Avatar
Ziyaretçi
cıvı 16 Eylül 2016, Cuma
hayatımda izlediğim en dandik 5 filmden biridir
Avatar
Ziyaretçi
Ferhat 16 Eylül 2016, Cuma
Benimde hayatımda gördüğüm en dandik kişisin :)))))
Avatar
Ziyaretçi
talih 16 Eylül 2016, Cuma
fena degildi hani
Avatar
Ziyaretçi
irfan tekin 16 Eylül 2016, Cuma
bende pompaçıyım ama filimdeki para çalma meselesi pompaçı olarak gösderilmiş hangi çagda yaşıyor senaris bilmem pompalar epdk mühürlü tse onaylı devlet pompası dijital çagda yaşıyoruz filimde marketçi muasebe tankerçi hırsız olsa anlarım pompaçı bir kuruş çalamaz çünkü key sistemiyle çalışıyor satıgı hesabına işleniyor en fazla fiş yazar fiş almayan müşderi fişini başka müşderiye keser gider gösdersin diye komisyon alır o kadar birde pompalar manüel çalışma ihdimali var onun için turpakdan yardım almak lazım yani eskidendi çalma çıpma pompaçı olarak şimdi muasebe tankerçi market kasiyeri çalar patrondan pompaçıyı direk hırsız olarak gösderilmiş yanlış hatanızı telafi edin derim pompaçı çamiyasından özür dilesin senaris
  SON YAPILAN YORUMLAR
  BENZER FİLMLER
Reklamı Gizle[x]