İzlemediğiniz Her Film Yeni Filmdir. ! Çalışmayan Filmleri Lütfen Filmin Altında Yer Alan Sorun Bildir Butonundan Bildirin Anında Güncelleyelim.

Yaratık 2 izle

Yaratık 2 izle
PUAN : 5.0
Yaratık 2 izle 5.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
İMDb 5.0
Dublaj
720P

 1369İZLENME

 0FAVORİ

Nostromo'dan kurtulan tek kişi olan Teğmen Ellen Ripley, yarım yüzyıllık derin uykusundan uyandırılarak dünyaya getirilir. Bu sırada yaratıkları buldukları gezegenin sonradan kolonileştirildiği ve insanların yaşadığını öğrenir. Söz konusu koloniden bir süredir haber alınamamaktadır ve Ripley, uzman bir komando ekibi ile yaratıkları yoketmeye ve sağ kalanları kurtarmaya gider.
 Film Etiketleri:
Detay
  Yorum Alanı 6 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Ziyaretçi
ünal 11 Eylül 2016, Pazar
İlk Alien(Yaratık) filminden 57 sonrasını anlatan film, Nostromo’da hayatta kalan tek kişi olan Ellen Ripley’in yıllar sonra uyanışıyla başlıyor. Ripley kısa bir süre sonra yaratık yumurtalarına rastladıkları gezegende garip şeyler olduğunu, bu ıssız yerin artık bir yerleşim yeri haline geldiğini ve yaratıkların bir koloni kurduklarını anlatıyor; ancak şirket yetkilileri bu felaket uyarısına inanmıyor. Kolonicilerle aralarındaki bağlantı aniden koptuğunda Ripley, kendine bir ekip kurup bu işi tek başına halletmek için gezegene geri dönüyor.
Sinema tarihinin kült yapımlarından olan Yaratık serisinin bu filmi iki Oscar kazandı; yönetmen koltuğunda ise Ridley Scott yerine bu kez James Cameron var.
Avatar
Ziyaretçi
cici 11 Eylül 2016, Pazar
Avatar
Ziyaretçi
Arsenic 11 Eylül 2016, Pazar
40 yil gecse yine izlerim yine izlerim bu filmi. Abi Allah razi olsun bu filmi yapanlardan. TAM bir klasik. Ayrica Alien prodator kombinasyonuda super oluyour bence. Film icin Tesekkurler Admin "Bey".
Avatar
Ziyaretçi
Yunus 11 Eylül 2016, Pazar
filmin çoğu yeri orjinal dilde düblaj kayması var..
Avatar
Ziyaretçi
ece 11 Eylül 2016, Pazar
ADMİNN HICBIR FILMI IZLEYEMIYORUM NEDEN GOSTERMIYOR SORUNU COZERSEN SEWINIRIZ LUTFENNNNN
Avatar
Ziyaretçi
admin 11 Eylül 2016, Pazar
Elimizden geldiğin ce düzeltmeye çalışıyoruz filmleri anlayışınız için teşekkürler.
  SON YAPILAN YORUMLAR
  BENZER FİLMLER
Reklamı Gizle[x]