İzlemediğiniz Her Film Yeni Filmdir. ! Çalışmayan Filmleri Lütfen Filmin Altında Yer Alan Sorun Bildir Butonundan Bildirin Anında Güncelleyelim.

The Canyons izle

The Canyons izle
PUAN : 5.0
The Canyons izle 5.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
İMDb 5.0
Altyazı
720P

 1803İZLENME

 0FAVORİ

Uyarı: Filmde yetişkin içerikli sahneler bulunmaktadır 15 yaş ve altı izleyicilerimiz için uygun değildir. Christian Los Angeles'ta yaşayan genç bir fon yöneticisidir ve babasına karşı çalışıyormuş gibi görünmek için bir korku filminin yapımcılığını/finansörlüğünü üstlenir. Tara ile bir yıla yaklaşan bir ilişkisi vardır fakat oldukça sıkılmıştır. Tara umut vaat eden bir model ve oyuncuyken, Christian'da para olduğunu görmüş ve onun yanına yerleşmiştir. Genç adam şimdi, kıza oyuncak bebek gibi davranmaktadır.
Detay
  Yorum Alanı 7 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Ziyaretçi
hakancan 11 Eylül 2016, Pazar
abi 14 bucuk yasındaym izlesem olur mı ?
Avatar
Ziyaretçi
koray 11 Eylül 2016, Pazar
olur izle
Avatar
Ziyaretçi
kamil 11 Eylül 2016, Pazar
saçma sapan berbat iğrenç...... sakın bir hata yapıp izlemeye kalkmayın
Avatar
Ziyaretçi
Eskişehirli 11 Eylül 2016, Pazar
2. ve 3. partlar aynı , bu yuzden fılmın son partı yok , düzeltmeyi yapın
Avatar
Ziyaretçi
admin 11 Eylül 2016, Pazar
düzeltildi
Avatar
Ziyaretçi
c.coşkuner 11 Eylül 2016, Pazar
admin tmm cok iyisin hoşsun bi konuda sorum olcak sana halıyle :) neden korku flimleri üzerinde duruyosun cok seyredildigi içinmi cok sevdigin için mi...?? özel olmamıştır umarım
Avatar
Ziyaretçi
Wafflee 11 Eylül 2016, Pazar
Taxi Driver gibi mükemmel bir filmin senaryosunda imzası olan bir isim,Paul Schrader..Bu filmi de yönetmen koltuğunda onun ismini görünce neler yaptığını insan haliyle merak ediyor.Ama o kadar kötü bir senaristle çalışmış ki ortada doğru düzgün işlenen bir senaryo yok.Ne anlatılmak istenmiş,amaç neydi bilmiyorum..İmdb'den aldığı bana göre fazla bile 4 puan da başarısızlığına başka bir kanıt olmuş.Filmi izlememde ki başka bir neden ise James Deen ve gerilimin yan yana ne kadar uyum içerisinde durduğunu görmekti:)ama şu anda bu filmdeki hiçbir şeyi görmemiş olmamayı da tercih ediyorum.Yapmacık mimiklerle ve duruşlarla oyunculuk adına sınıfta kalan bir performanstı.Lindsay Lohan'a da ayrıca inanamadım!Şişirdikçe şişirilen botokslu yüzüyle çok sevimsiz görünüyordu.Bu kadar saçma ve amaçsız bir film olacağını hiç düşünmemiştim.Sırf vücut sergilemeye odaklı bir film çekmişler..Ne senaryo,ne oyunculuk hiçbir şekilde özenilmemiş.Hikayeden çok filmde,Lindsay'ın vücudu yer kaplamış.Gereksiz sahneler ve hiçbir etkileyiciliği olmayan diyaloglarla film doldurulup bizlere servis yapılmış.Çok lezzetsizdi.Boşuna tadıp ağzınızın tadını bozmayın.Uzak durulması itinayla önerilir..
  SON YAPILAN YORUMLAR
  BENZER FİLMLER
Reklamı Gizle[x]