İzlemediğiniz Her Film Yeni Filmdir. ! Çalışmayan Filmleri Lütfen Filmin Altında Yer Alan Sorun Bildir Butonundan Bildirin Anında Güncelleyelim.

Soygun – Heist Filmini Türkçe Altyazılı Full HD 2015 izle

Soygun – Heist Filmini Türkçe Altyazılı Full HD 2015 izle
PUAN : 6.1
Soygun – Heist Filmini Türkçe Altyazılı Full HD 2015 izle 6.1 / 10 1 kullanıcı oyu.
İMDb 6.1
Altyazı
720P
  • Vizyon Tarihi: 2015

 960İZLENME

 0FAVORİ

2009 yılında ki Turnuva isimli filmi ile çıkış yakalayan ve izleyicilerin beğenisini kazanmayı başaran başarılı yönetmen Scott Mann Soygun - Heist filmi ile yine dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Soygun - Heist filmin de ise aksiyon ve suç türünün birleşimi ile ortaya çıkan hikayeyi izliyoruz. Amansız hastalığa yakalanan kızını kaybetmemek için büyük meblağ da para bulması gereken baba o kadar parası olmadığı için yasa dışı yollara başvurur. Şehrin en büyük kumarhanelerinden birinde uzun yıllar boyu çalışan bir adamın kızı sonu ölümcül olabilecek bir hastalığa yakalanmıştır. Tek çaresi ameliyat olmak olan küçük kızın babası ameliyat parasını çalıştığı kumarhanenin patronundan ister ve taksitler halinde ödeyebileceğini teklif eder. İstediği parayı vermeyi ret eden patronu, bu da yetmezmiş gidi adama koruması tarafından dayak attırır ve işten kovar. Çalıştığı zaman boyunca her zaman göz önünde bulunan binlerce dolara dönüp bakmayan bu adam kızının hayata tutunabilmesi için parayı kumarhaneyi soyarak elde etmeyi planlar. Kumarhanede çalışan başka bir arkadaşı ile mekanı soymak için planlarını uygulamaya koyan ikili soygun anında beklenmedik olaylar ile karşılaşırlar. Daha sonra aksiyon yüklü bir kovalamaca ve gerilim dolu olay devam eder. Gayet akıcı ve sürükleyici sahneleri ile devam eden film sonu zor tahmin edilebilecek bir senaryo ile sonra ermektedir.
Detay
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
  Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Ziyaretçi
sioux06 16 Eylül 2016, Cuma
harika ,kesin izleyin
Avatar
Ziyaretçi
Abdülmelik 16 Eylül 2016, Cuma
Şehrin en büyük kumarhanelerinden birinde uzun yıllar boyu çalışan bir adamın kızı sonu ölümcül olabilecek bir hastalığa yakalanmıştır. Tek çaresi ameliyat olmak olan küçük kızın babası ameliyat parasını çalıştığı kumarhanenin patronundan ister ve taksitler halinde ödeyebileceğini teklif eder. İstediği parayı vermeyi ret eden patronu, bu da yetmezmiş gidi adama koruması tarafından dayak attırır ve işten kovar. Çalıştığı zaman boyunca her zaman göz önünde bulunan binlerce dolara dönüp bakmayan bu adam kızının hayata tutunabilmesi için parayı kumarhaneyi soyarak elde etmeyi planlar. Kumarhanede çalışan başka bir arkadaşı ile mekanı soymak için planlarını uygulamaya koyan ikili soygun anında beklenmedik olaylar ile karşılaşırlar. Daha sonra aksiyon yüklü bir kovalamaca ve gerilim dolu olay devam eder.
Gayet akıcı ve sürükleyici sahneleri ile devam eden film sonu zor tahmin edilebilecek bir senaryo ile sonra ermektedir.
  SON YAPILAN YORUMLAR
  BENZER FİLMLER
Reklamı Gizle[x]