İzlemediğiniz Her Film Yeni Filmdir. ! Çalışmayan Filmleri Lütfen Filmin Altında Yer Alan Sorun Bildir Butonundan Bildirin Anında Güncelleyelim.

Mahşer Treni – Derailed izle

Mahşer Treni – Derailed izle
PUAN : 7.0
Mahşer Treni – Derailed izle 7.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
İMDb 5.0
Dublaj
720P

 2476İZLENME

 0FAVORİ

Galina Kontanin adlı casus çok tehlikeli bir virüs barındıran bir kimyasal silah çalmıştır ve para karşılığı Amerikan Hükümeti'ne satacaktır. Galina'yı Amerikan hükümeti adına koruyarak Slovakya'dan Münih'e kadar götürme görevi ise kimyasal silahlar uzmanı ajan Jacques Kirstoff'a verilmiştir. Ancak yolda binmiş oldukları tren bir grup terörist tarafından ele geçirilir.
Detay
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
  Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Ziyaretçi
maddoxX 11 Eylül 2016, Pazar
senden isteğim zor hedef flimi var van dammenin flimlerin arasında en sağlamı o..vk 'da var bu flim atarsan iş yapar (: kal sağlıcakla kolay gelsin
Avatar
Ziyaretçi
Kadir Ulubey 11 Eylül 2016, Pazar
Film Abd-Aruba ortak yapımlı aksiyon-gerilim öğeli ve 89 dakika..
Tam ekran veya Sinemaskop izlemek isteyenlere Nosvideo seçeneğini tavsiye ederim..
Filme heyacanlı bir sahne ile giriş yapıyoruz kedi gibi aik genç bir kadın bir askeri üsse sızarak gizli bir kutu alır..
Bundan sonra JCVD devreye girer görevi bu kadını Slovakya'dan Berline'e sağ salim ulaştırmaktır..Bunun için treni tercih ederler ama çalınan kutunun peşinde başkalarıda vardır.. .
Tabii burda bir gizem var..Kutu..Ne vardır içinde ? - cevabını filmin gelişme bölümünün içinde alıyoruz ama bu kutunun sayesinde başta kendileri tüm tren yolcuları tehlike altındadır..İşin içine birde JCVD ın eşi ve çocuğu da girince gerilim artıyor..Herzamanki gibi dövüş sahneleri var ama aksiyon beni tatmin etmemekle beraber genelde Tren içinde geçiyor..Yani sıkmadan izleniyor ama sinematografik öğeler yönünden eksikleri de göze çarpıyor..( görüntü efektleri- yardımcı oyuncuların performansızlığı-kurgunun düz bir çizgide ilerlemesi vb ) O yüzden ımdb puanı düşük sanırım..Van Damme sevenlerinden değilseniz film sıkıcı gelebilir iyi seyirler 5/10
  SON YAPILAN YORUMLAR
  BENZER FİLMLER
Reklamı Gizle[x]