İzlemediğiniz Her Film Yeni Filmdir. ! Çalışmayan Filmleri Lütfen Filmin Altında Yer Alan Sorun Bildir Butonundan Bildirin Anında Güncelleyelim.

And Soon the Darkness izle

And Soon the Darkness izle
PUAN : 7.0
And Soon the Darkness izle 7.0 / 10 3 kullanıcı oyu.
İMDb 5.0
Dublaj
720P

 1660İZLENME

 0FAVORİ

Elli ve Stephanie Arjantin'in nefes kesen manzarasını görmek ve yeni bir maceraya atılmak adına seyehat ederler,orada küçük bir kasabaya ulaşırlar,ama bu güzel kasabanında karanlık basınca korkunç bir sırrı vardır.Gittikleri gece eğlence düzenlerler,ertesi gün Stephani ile Ellie tartışırlar ve Ellie kasabada kaybolur,günde akşam olmuş karanlıkta yaklaşıyordur.
 Film Etiketleri:
Detay
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
  Yorum Alanı 6 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Ziyaretçi
nurten 11 Eylül 2016, Pazar
güzel filmdi en azıdan sıkılmadan izlersiniz
Avatar
Ziyaretçi
Nevi Sahsina Munhasir 11 Eylül 2016, Pazar
stephani'nin yerinde olsam ellieyi barda içtikleri gece bi temiz döverdim. gıcık oldum kızın rahatlığına
Avatar
Ziyaretçi
zerolife 11 Eylül 2016, Pazar
sayın admin filmin fragmanı başka bir filme ait ( içimdeki deri ) yada buna benzer bir filme ait bilgine :D
Avatar
Ziyaretçi
Kadir Ulubey 11 Eylül 2016, Pazar
And Soon the Darkness = Ve kötülük yakında !
Film Abd-Arjantin-Fransa ortak yapımlı,Suç-gizem-korku-gerilim öğeli ve 91 dakika
" Gömleğin ilk düğmesi yanlış iliklenince öbürleride yanlış gider.C.Brund ( Tema )
Bu film bana bir zamanlar Leven Kırca'nın özgür kız skeçini haırlaı..Hani Ben özgürüm diye yola çıkan kızın yolda başına gelenler..Cenap Şehabeddin şöyle demiş ; -Gündüz kendini hazırlamayan, gece karanlığa razı demektir..Evet Esas işimiz uzakta bulanık duranı değil, yakında berrak duranı görmektir..Evet Kader bir şans oyunu değildir, seçim sorunudur çünkü kaderimiz karar anlarımızda biçimlenir.Hayatımız ise yaptığımız tercihlerin toplamıdır..Abd li iki genç kız bisikleleiryle Arjaninin kuç uçmaz kervan geçmez bölgeleride ilerlerken bir motelde mola verirler ondan sonra hayatları plandıkları şekilde gelişmeyecektir..
--
Senaryo " Tüme varım " anlatım biçimin seçmiş,Tüme varınca ne görüyoruz yukarıda tema olarak yazdığım söze ulaşıyoruz..Giriş sekansı hoş görüntülerle başlıyor karakterleri ve çevreyi tanıyoruz ve aksiliklerin ilk tohumlarını görüyoruz..Gelişme sekansında aksilikler devam ediyor ancak bu bölümün ortalarından itibaren kısmen gerilim başlıyor finalde kötü insanlarla yüzleşme ve kozların paylaşılmasını görüyoruz ancak sonrasında ne oldu ? yuda merak ederek filmi bitiriyoruz..Filmde suç öğesi ile birlike başarısız yani tahmin edilebilir bir gizem var gerilim kısmen ama korku öğeleri yok..
--
Görüntü kalitesi iyi..İç ve dış çekimler başarılı güzel panaromalar var..Filmin geneline sıcak renkler hakim..Oyuncular elleriden gelen performansı göstermişler inandırıcılar..ürkçe dublaj iyi duyguları yansıyor..Arka fon müzikleri sahnelere uyumlu ve dozunda..Mekan olarak Arjantin-Salta bölgesikullanulmış..Sonuç olarak konusu sıradan olsada sıkmadan kendini izletirebilen macera-suç -kısmen gerilim öğeli bir film izlemek isteyenlere iyi seyirler 6/10
Avatar
Ziyaretçi
kastro 11 Eylül 2016, Pazar
bence sende biraz rahatla..
Avatar
Ziyaretçi
melek 11 Eylül 2016, Pazar
İZLENİR GÜZEL
  SON YAPILAN YORUMLAR
  BENZER FİLMLER
Reklamı Gizle[x]